Україна планує заборонити ввезення агропродукції із Польщі

Українська влада розглядає варіанти заборони імпорту агропродукції з Польщі у відповідь на блокаду кордону. Про це повідомляє Forbes .

Можуть бути введенні обмеження або заборона ввезення польських молочних продуктів та фруктів. За його словами, рішення може бути ухвалене протягом двох тижнів. Надавати більше деталей Сольський відмовився.

Керівництво України поки що не вирішило, які саме обмежувальні заходи може запровадити. Йдеться про обмеження чи повну заборону ввезення в Україну польських молочних продуктів та фруктів.

На початку лютого 2024 року польські фермери розпочали чергову акцію протесту на українсько-польському кордоні. Станом на ранок 17 лютого протестувальники продовжують блокувати кордон України на шести напрямках , відучора додався пункт пропуску “Краковець”.

Наразі у черзі на в’їзд до нашої держави застрягли близько 3,3 тисячі вантажівок. 11 лютого на українсько-польському кордоні польські фермери висипали зерно з кількох українських фур.

Вам буде цікаво – Відпочинок в Генічеську на березі Азовського моря після закінчення війни

Ми за конструктив, але, звісно, ​​будемо готові реагувати. Це тонка тема, поки що коментувати нічого. Ведемо активні переговори з польською стороною, і виходячи з їхньої результативності, будемо приймати рішення», – сказав міністр аграрної політики та продовольства Микола Сольський.