Альтернатива Керченському мосту у росії відсутня  — Плетенчук

Росія не має альтернатив Керченському мосту, оскільки він є ключовим для військової логістики окупаційних сил. Недобудована залізниця вздовж Азовського моря не може виконувати цю роль. Таку заяву зробив начальник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони Півдня, Дмитро Плетенчук, на “Радіо Свобода”.

“Згадайте, колись у інформаційному просторі існував проект підземного тунелю з Росії до Криму. Я вважаю, що зараз саме час почати його будівництво, адже, мабуть, у них не залишилося інших відносно безпечних способів дістатися до Криму”, — підкреслив посадовець.

Плетенчук зазначив, що міст не витримує логістичного навантаження, тому окупанти змушені шукати альтернативне рішення цієї проблеми. Відомо також, що окупанти не можуть використовувати великі десантні кораблі для морської військової логістики, оскільки багато з цих суден були знищені.

“Вони обрали пороми, які були забуті після відкриття Керченського мосту, для основної військової логістики. Тепер це змінилося,” – сказав він.

Він також зазначив, що залізниця, яку окупанти споруджують вздовж Азовського узбережжя на окупованому півдні України, є недобудованою. Відповідаючи на запитання журналістів про те, чи зараз є відповідний час для атаки на міст, Плетенчук пояснив, що це знає лише обмежене коло осіб і підкреслив, що “такі конструкції достатньо складні для ураження”.