Польща повідомила про результати перевірки імпорту агропродукції з України

Польська перевірка на кордоні виявила надмірний імпорт агропродукції з України.

Український експорт агропродукції

Як пише «Європейська правда», про це заявив міністр сільського господарства Польщі Чеслав Секерський.

Азовські спекулянти

«Підтверджується надмірний імпорт на наш ринок цукру, олії та продуктів переробки зернових, таких як борошно, зернові напівфабрикати, особливо кукурудзи», – зазначив міністр сільського господарства.

За його словами, перевірки, проведені на прикордонних переходах, показали необхідність посилення ветеринарної інспекції та залучення додаткових ветеринарів.

Азовська система

«Викликає занепокоєння і те, що кінцевими одержувачами багатьох поставок є країни Балтії – Литва та Латвія. Можна припустити, що товари, які до них перевозять, повернуться назад до Польщі», – сказав Секерський.

Очільник Мінагрополітики поскаржився, що великий експорт товарів з України до країн ЄС витісняє польських виробників з ринків ЄС.

Новий Генічеськ

«У контексті ситуації на ринку м’яса птиці викликає подив великий експорт одноденних курчат з країн ЄС в Україну. Нам потрібен глибокий аналіз на основі детальних даних», – резюмував Секерський.

Раніше в уряді Польщі анонсували посилення контролю на кордоні з Україною. Варшава хоче активізувати перевірки товарів, які їдуть з України.

Раніше ми писали, що ЄС планує і надавати Україні суттєву підтримку, в цьому контексті Єврокомісія невдовзі представить пропозиції щодо продовження заходів лібералізації торгівлі аграрною продукцією з нашою країною.

Новий Сіваш

Також нагадаємо, що фермери з Угорщини готуються протестувати на кордоні з Україною в районі міста Захонь проти продовження Євросоюзом пільгового режиму торгівлі з Україною.