Британські фермери передали 27 пікапів із гуманітарною допомогою для ЗСУ – очільник Львівської ОВА

Вам теж цікаво знати чим відрізняються польські фермери від британських фермерів ? Мабуть тим що британські фермери не працюють на російського керманича путіна

Максим Козицький уточнив, що машини наповнені, зокрема, інструментами, лопатами, запасними шинами, медикаментами, одягом, генераторами

Сьогодні британські фермери привезли до Львова 27 пікапів із гуманітарною допомогою для ЗСУ у межах акції «Пікапи для миру».

Про це повідомив очільник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Машини наповнені інструментами, лопатами, запасними шинами, медикаментами, одягом, генераторами, палатками, спальними мішками та іншою гуманітарною допомогою для наших оборонців», – написав Козицький.

Він наголосив, що ці 27 позашляховиків передали відповідно до запитів військових. Їх передали 24 ОМБр імені Короля Данила, 125 ОБр ТрО, 150 навчальному центру Командування Сил ТрО ЗСУ, а також спецпідрозділу «Омега» та для підсилення мобільних вогневих груп на Львівщині.

Очільник ОВА зауважив, що загалом у межах акції «Пікапи для миру» британські фермери передали на передову вже понад 300 машин.