Як заповнити анкету на карту поляка

Як заповнити анкету на карту поляка

ЯК ЗАПОВНИТИ ФОРМУЛЯР АНКЕТИ НА ОТРИМАННЯ КАРТИ ПОЛЯКА (WNIOSEK)?

Заповнювати анкету потрібно польською мовою, від руки, великими друкованими літерами, читабельно і охайно. В одному віконечку потрібно вписувати одну літеру, у відповідних квадратиках — ставити хрестики. Переконайтеся, що бланк анкети відповідає актуальному бланку, розміщеному на сайті консульства!

Мета подання анкети.

Необхідно зазначити пункт przyznanie Karty Polaka.

Cel sktadania wniosku

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 1-768x1024.jpg
Як заповнити анкету на карту поляка

У пунктах 5 та 6 пишемо дату народження і зазначаємо стать.

У пункті 7 вписуємо місцевість народження здобувача.

У пункті 8 зазначаємо громадянство.

У пункті 9 потрібно вказати польську національність здобувача.

До речі – Карта побуту та карта CUKR – що треба знати

Наступні пункти стосуються адреси проживання. Необхідно вписати адресу, за якою здобувач прописаний (яка подана в українському паспорті).

Зверніть увагу, чи місце прописки здобувача належить до того консулярного округу, до якого здобувач подає документи (до Луцького консулярного округу належать Волинська, Рівненська і Тернопільська області).

У пункті 10 вписуємо слово obwod (область).
Jednostka podzialu administracyinego – rodzaj

Як заповнити анкету на карту поляка

У пункті 11 потрібно вказати поштовий код населеного пункту (або його частини), який подає здобувач. Наприклад, для Тернополя це буде 46000 як код центрального поштового відділення або код поштового відділення за конкретною адресою. Перелік поштових кодів можна знайти в Інтернеті.

У пункті 12 потрібно вписати назву області.

12 Jednostka podzialu administracyjuego – nazwa

У пункті 13 потрібно вписати назву населеного пункту (обласного центру, міста, селища чи села). Назву району вказувати не потрібно. Якщо ви не знаєте, як правильно написати назву населеного пункту польською мовою, можна перевірити у Вікіпедії. Для цього необхідно на відповідній сторінці української Вікіпедії відкрити вкладку із польською версією сторінки (зліва внизу вибрати пункт меню polski)

В тему – W Polsce Ukraińcy będą mogli uzyskać nową kartę CUKR

13 Miciscowesé

У пунктах 14, 15 потрібно вказати назву вулиці (польськими літерами) та номер будинку і квартири. У пункті 16 вписуємо слово UKRAINA.

16 Panstwo UKRAINA

Як заповнити анкету на карту поляка

У пунктах 17-20 потрібно вказати дані закордонного паспорта здобувача — це той документ, який служить підтвердженням особи здобувача. У пункті 17 вписуємо слово PASZPORT.

Наступна частина анкети стосується тих осіб, котрі засвідчують польське походження здобувача.

У пунктах 21 і 27 потрібно вписати прізвище та імʼя тих родичів, на яких здобувач посилається. Прізвища та імена необхідно записати польськими літерами відповідно до документа, який здобувач надає як підтвердження польського походження предків.

Наприклад: здобувач має свідоцтво про народження своєї бабусі

Ковальчук Анни, в якому записані її батьки Ковальчук Іван та Ковальчук Юзефа, тобто прадід та прабабуся здобувача, і вказана їх польська національність. Саме цей прадід і ця прабабуся є підтвердженням польського коріння здобувача. такому разі, в анкеті необхідно польськими літерами у відповідних пунктах вписати їхні прізвища та імена (транслітерацією)

У пунктах 22 і 28 ставимо хрестик у квадратику, який відповідає ступеню спорідненості (батько, мати, дід, бабуся, прадід, прабабуся).

У пунктах 23 і 29 вписуємо UKRAINSKIE, якщо вказані родичі мали українське громадянство, або POLSKIE, якщо вказані родичі мали польське громадянство.

Як заповнити анкету на карту поляка

У пунктах 24 і 30 потрібно зазначити польську національність даних осіб (вписати POLAK або POLKA). Якщо анкета заповнюється на дитину, в цій графі необхідно вписати номер Карти Поляка батька чи матері.

До речі це буде цікаво знати – W Polsce Ukraińcy będą mogli uzyskać nową kartę CUKR

Пункти 25, 26, 31, 32 заповнюються виключно в анкетах на дитину.

У пункті 33 хрестик у клітинці ТАК ставиться тоді, якщо здобувач належить до польської або полонійної організації і має документальне підтвердження цієї приналежності. В іншому випадку потрібно поставити хрестик у клітинці NIE.

У пункті 34 хрестик у клітинці ТАК ставиться тоді, якщо здобувач має сертифікат польської державної комісії, що засвідчує володіння польською мовою як іноземною (PKPZJPjO), свідоцтво про закінчення школи чи вишу на території Польщі або школи із польською мовою викладання. В іншому випадку потрібно поставити хрестик у клітинці NIE.

На наступній сторінці потрібно приклеїти фотографію, що відповідає вимогам до фотографії на візу. У пункті 35 вписуємо назву міста, де буде відбуватися співбесіда, і дату, на яку призначена

У пункті 36 здобувач повинен власноручно підписатися. Увага! Підпис не може виходити за межі рамки, інакше анкету завернуть!

Пункти 37 і 38 заповнюються тільки, якщо анкета подається на неповнолітнього.

Всі інші пункти заповнює працівник консульства.