Сирський розповів про нову тактику окупантів на Харківському напрямку

Російські війська на півночі Харківської області перейшли до тактики ураження позицій українських захисників. Окупанти використовують артилерію та керовані авіабомби.

Про це повідомляє polinst.kyiv.ua з посиланням на головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського у Facebook.

Він зазначив, що українські сили посилили оборону завдяки перекиданню резервів та створенню резерву боєприпасів.

“Таким чином, ворог перейшов до тактики нанесення ударів по нашим позиціям з артилерії та за допомогою КАБів. У цій ситуації набуває вирішального значення фізичне знищення літаків-носіїв КАБів, БПЛА-розвідників та коректувальників вогню, захист військ засобами РЕБ, маскування та застосування макетів”, – підкреслив головнокомандувач.

Сирський повідомив, що Сили оборони удосконалюють системи управління протиповітряної оборони, їх автоматизацію, поєднання з вогневими засобами в комплексі з системою РЕБ.

“Крім цього, заслухав кожного командира по готовності до активних дій, прийняв рішення щодо проблемних питань, перевірив практичну роботу командира батальйону зі знищення вогневої позиції противника”, – додав головнокомандувач ЗСУ.

Наступ Росії у Харківській області

З 10 травня російські військові намагаються прорвати лінію оборони ЗСУ на півночі Харківської області. Активні бойові дії ведуться на двох основних напрямках, зокрема у Вовчанську.

Командувач Олександр Сирський раніше повідомляв, що ворог потрапив у вуличні бої у Вовчанську. За інформацією Генштабу, ворожі сили були зупинені на Харківському напрямку, незважаючи на продовження бойових дій.

Голова Харківської ОВА Олег Синєгубов зазначив, що росіяни планували швидко захопити Вовчанськ і за п’ять днів досягти Харкова. Президент Володимир Зеленський заявив, що втрати ворога на цьому напрямку в восьмеро перевищують втрати української сторони.