Тадеуш Кантор. Театр без меж

Спільний проект Французького Інституту в Україні, Польського Інституту у Києві, Центру документації творчої спадщини Тадеуша Кантора «Крікотека» (Краків, Польща) та Інституту проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України присвячений творчості видатного режисера та сценографа, засновника легендарного театру «Кріко-2» Тадеуша Кантора.

Впродовж двох днів в рамках проекту заплановано відкриття виставки фотографій Жакі Бабле – свідка та активного учасника театрального життя Франції, починаючи з 1960-х і до теперішнього часу. Відома французька арт-фотограф під час лекції поділиться спогадами не лише про співпрацю з Тадеушом Кантором, але й знаменитими французькими режисерами Антуаном Вітезом, Аріаною Мнушкіною, Франсуа Тангі та іншими відомими майстрами (подія відбудеться 25 жовтня).

26 жовтня співробітники Центру документації творчої спадщини Тадеуша Кантора «Крікотека» Малгожата Палюх-Цибульска та Богдан Генрик Ренчиньский прочитають дві лекції про творчий метод та театральні здобутки видатного митця.

Програма:

25 жовтня / п’ятниця

17:00 – лекція Жакі Бабле «Театральні зустрічі. Тадеyш Кантор та інші»

19:00 – відкриття виставки фотографій Жакі Бабле «Театр: від документу до імпресії».

26 жовтня / субота

14:00 – лекція Малгожати Палюх-Цибульскої «Тадеуш Кантор та візуальне мистецтво»

16:00 – лекція Богдана Хенрика Ренчиньского «Про Тадеуша Кантора, його театр та метод роботи з акторами»

Виставка працюватиме до 30 жовтня.

Вхід на всі події вільний.