На кордоні з Польщею не було жодного випадку блокування доставки в Україну зброї

На польському кордоні не зафіксовано жодного випадку блокування доставки в Україну зброї, військової техніки, гуманітарної допомоги та пального. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Всі ці вантажі ідуть безперешкодно в Україну. Ці випадки, які голосно в телеграм-каналах роздуваються, це не військова техніка, це комерційні автомобілі.

Важливо, що жоден вантаж, який офіційно зареєстрований як військова або гуманітарна підтримка, не був затриманий”, – зазначив прем’єр-міністр під час щорічної прес-конференції.

Він додав, що ті випадки блокування, які “роздуваються у Телеграм-каналах” – це не військова техніка, а комерційні автомобілі, які везуть в Україну “під різним виглядом”.

Нагадаємо, на українсько-польському кордоні продовжуються блокування усіх шести напрямків. Загалом у черзі на польській території у напрямку України зараз знаходиться 2,4 тисячі вантажних транспортних засобів.

Про це повідомив представник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко в ефірі телемарафону.

Як писали “Ми-Україна” раніше, українці не зможуть бойкотувати польські товари, бо левова частка з них потрібна нам для виживання.

Про це заявив Член економічного дискусійного клубу Олег Пендзин в ефірі “Ми-Україна”.