Польська програма на VІІІ Одеському міжнародному кінофестивалі

Одеський міжнародний кінофестиваль – однa з найяскравіших кіноподій літа. Був створений 2010 року для популяризації якісного інтелектуального кіно серед українських глядачів, а також з метою підтримки і розвитку українського кінематографа всередині країни і на закордонній арені.

Ексклюзивні прем’єри фільмів, майстер-класи від провідних світових кіномитців та унікальна фестивальна атмосфера – все це в собі об’єднують 9 днів Одеського міжнародного кінофестивалю!

Цього року на фестивалі Польщу представлятиме Голова Правління Європейської кіноакадемії і тричі номінант на премію «Оскар» Аґнєшка Голланд, якій буде вручено «Золотий Дюк» за внесок у розвиток кіномистецтва.

Поспілкуватись з Аґнєшкою Голланд можна буде під час творчої зустрічі. А у рамках секцій «Спеціальні покази» та «Фестиваль фестивалів» майстриня представить свою режисерську роботу «Слід звіра», продюсером якої виступив видатний польський режисер Кшиштоф Зануссі. Кримінальна драма розповідає про пенсіонерку, яка живе в маленькому гірському селі на чесько-польському кордоні. Вона знає все про дику природу і ліси навколо її будинку. І коли в окрузі починають відбуватися загадкові вбивства, вона впевнена, що знає, хто або що вбиває людей. Але жінці похилого віку ніхто не вірить, навіть поліція…

У рамках професійної секції Film Industry Office до Одеси також завітають кінопродюсери Даріуш Яблонський, Ізабела Войчік та Ян Нашевський.

Організатор: Одеський МКФ