Польські фермери остаточно лишились глузду – вони блокують кордони Німеччини

На польсько-німецькому кордоні утворилися великі затори через блокаду фермерів

Польські фермери блокують дві важливі траси на шляху з Польщі до Німеччини, у зв’язку з чим водії прямують в об’їзд і на цих шляхах рух серйозно ускладнений.

Польським фермерам подобається процес блокування кордонів. Замість посівних робот вони блокують всі кордони навколо Польщі. Зараз польські фермери почали блокувати кордони Німеччини

Про це повідомляє RMF24, пише сайт “Польско-українсьскі новини“.

Зокрема, заблокована траса A2 в районі населеного пункту Свецко в Любуському воєводстві на шляху до Берліна. Там фермери стоять ще з середини дня неділі, рух повністю перекритий.

Водіїв в районі містечка Йорданово спрямовують в об’їзд північніше через дорогу S3. Окремі мандрівники, які спілкувалися з журналістами рано вранці, повідомили, що на об’їзному шляху через Ольшину утворилися затори довжиною близько 5 км.

Заблокували також трасу 32 в районі селища Губінек, там протестувальники пропускають лише машини прикордонників, швидкої та поліції.

Гасла протесту ті ж, що й під час попередніх акцій по всій території Польщі та на кордоні з Україною: фермери хочуть змін до вимог, які накладають на них згідно з новим екологічним законодавством ЄС, та регулювання напливу на європейський ринок “продукції з України та інших країн за межами ЄС”.

Учасники раніше анонсували, що блокада на кордоні з Німеччиною триватиме чотири дні.

Нагадаємо, з п’ятниці 15 березня польські фермери заблокували пункт пропуску Хижне на польсько-словацькому кордоні, заявивши, що планують стояти там до кінця березня. Фермери оголосили, що пропускатимуть одну вантажівку на годину, а автобусів та легковиків протест не стосується.